Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrný přívěsek z kolekce Simple
P2807
| 1277,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 19 - 20 pracovních dnů (26. 6. - 29. 6. 2026) |
| Poštovné | Od 99,00 KČ Při nákupu nad 1500 KČ je poštovné ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925/1000 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 2.8 |
|---|---|
| Šířka: | 17 mm |
| Výška: | 31.5 mm včetně háčku, 28 mm bez háčku |
| Tloušťka: | 1 mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíku
Stříbrný přívěsek z kolekce Facets Spectrum
P3346T
stříbro 925/1000, Tyrkys
1277 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek s řetízkem Fiorelli silver
P5433C
Striebro 925 platinum plated, Cubic Zirconia
1318 Kč
2636 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek s řetízkem Fiorelli silver
P5469
Striebro 925 platinum plated, biely a zelený CZ
1318 Kč
2636 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek z kolekce Crystal Gazing
P3397L
stříbro 925/1000, Swarovski Crystal
1186 Kč
Skladem
