Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrný přívěsek z kolekce Facets Spectrum
P2429M
| 1368,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 19 - 20 pracovních dnů (26. 6. - 29. 6. 2026) |
| Poštovné | Od 99,00 KČ Při nákupu nad 1500 KČ je poštovné ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925/1000 |
| Kámen | Ametyst |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 1.75 |
|---|---|
| Šířka: | 9.5 mm |
| Výška: | 21 mm včetně háčku, 15 mm bez háčku |
| Tloušťka: | 4.1 mm |
| Veľkosť kameňa (nie diamantov): | 7 kusov x 9 mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíku
Stříbrný přívěsek (srdiečko gold plated)
P3791
stříbro 925/1000, pozlacený detail
1412 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek s řetízkem Fiorelli silver
P5433C
Striebro 925 platinum plated, Cubic Zirconia
1318 Kč
2636 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek s řetízkem Fiorelli silver
P5469
Striebro 925 platinum plated, biely a zelený CZ
1318 Kč
2636 Kč
Skladem
