Velikost prstenů?

Níže uvedené způsoby pro měření velikosti Vašeho prstenu, by Vám měly pomoci jakou velikost Vy, nebo ten komu chcete udělat radost, potřebuje. Pokud si při jakémkoliv způsobu zjišťování velikosti prstenu budete nejistí,

prosím neváhejte nás kontaktovat na telefonní lince +421 (0) 904 455 631 ve dnech pondělí - pátek od 9,00 do 16,00 hodin nebo kdykoli na e-mail: topsperk@topsperk.cz

Náš asistent Vám ochotně poradí a pomůže najít co nejlepší řešení.

Způsob 1: Změření prstenu, který máte / nosíte
Způsob 2: Tipy na měření prstu
Způsob 3: Kupování prstenu jako dárek
Způsob 4: Kontaktování našeho asistenta (doporučujeme)
Způsob 5: Tabulka velikostí prstenů

Zmeranie prsteňa - Topšperk.sk


ZMĚRĚNÍM PRSTENU, KTERÝ MÁTE

1. Měřte prsten, který pohodlně sedí na prst, kde by měl být Váš nový prsten.
2. Změřte v n ú t o r n ý průměr prstenu.
3. Porovnejte rozměr v tabulce prstenů. Pokud Váš rozměr spadá mezi dvě velikosti, doporučujeme Vám, abyste si vybrali větší velikost.

N a š e  o d p o r ú č e n í: Obvykle prsteny s hrubší obručí připadají při nošení těsněji, než s tenkou obručí. Doporučujeme Vám proto koupit si takový druh prstenu přibližně o jednu velikost větší, než je Vaše normální velikost.


Meranie prsta - Topšperk.skTIPY NA MĚŘENÍ PRSTU

Prsten by Vám měl pohodlně sedět. Nezapomínejte však, že by měl být těsný natolik, aby Vám nesklouzl z prstu, ale zároveň volný natolik, abyste ho mohli kdykoli podle potřeby složit z prstu.


N a š e   o d p o r ú č e n í: Tloušťka prstu se může během dne měnit, takže Vám doporučujeme měřit prsty v závěru dne, kdy jsou Vaše prsty větší. Nedoporučujeme měření v případě, že jsou Vaše ruce studené, pravděpodobně bude Vaše velikost menší.

Kupovanie prsteňa - Topšperk.skKUPOVANÍ PRSTENU JAKO  DÁREK

Nejlepší způsob - ale ne asi vždy nejlehčí a možný - je půjčit si prsten (ze správného prstu). Pomocí vnitřního průměru prstenu v milimetrech, můžete následně zjistit přibližnou velikost. Dobrou pomůckou Vám jistě bude online konverzní měřič prstenů - link je uveden níže.

Prsteň - Topšperk.sk


KONTAKTOVÁNÍ NAŠEHO ASISTENTA

Spolu Vám pomůžeme najít řešení: na telefonické lince +421 904 455 631 ve dnech pondělí - pátek od 9,00 do 16,00 hodin, nebo kdykoliv na e-mail: topsperk@topsperk.cz.Tabuľka veľkostí prsteňov - Topšperk.sk


TABULKA VELIKOSTÍ PRSTENU

V tabulce mezinárodních velikostí prstenu můžete porovnávat britské, americké a evropské velikosti. Nejběžnější velikosti jsou barevně vyznačeny.

(UK - britské velikosti, F / B - velikosti evropské)


Zajímavý link - Online konverzní měřič prstenů:

www.onlineconversion.com/ring_size.htm