Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrný přívěsek s řetízkem Fiorelli silver
P5469
| 1318,00 Kč 2636,00 Kč |
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 22 - 23 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | Od 99,00 KČ Při nákupu nad 1500 KČ je poštovné ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Striebro 925 platinum plated |
| Kámen | biely a zelený CZ |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 2.61 |
|---|---|
| Šířka: | 9.8mm |
| Výška: | 15.1mm |
| Tloušťka: | 5.2mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíku
Stříbrný přívěsek s řetízkem Fiorelli silver
P5433C
Striebro 925 platinum plated, Cubic Zirconia
1318 Kč
2636 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek z kolekce Facets Spectrum
P3346T
stříbro 925/1000, Tyrkys
1277 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek z kolekce Facets Spectrum
P2429M
stříbro 925/1000, Ametyst
1368 Kč
Skladem

