Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrný přívěsek - včela
P4839
| 1230,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 19 - 20 pracovních dnů (26. 6. - 29. 6. 2026) |
| Poštovné | Od 99,00 KČ Při nákupu nad 1500 KČ je poštovné ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925/1000 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 1.1 |
|---|---|
| Šířka: | 16mm |
| Výška: | 24mm včetně závěsu, 19mm bez závěsu |
| Tloušťka: | 1mm - 3mm |
Podobné produkty
Do košíku
Stříbrný přívěsek z kolekce Crystal Gazing
P3397L
stříbro 925/1000, Swarovski Crystal
1186 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek z kolekce Facets Spectrum
P3346T
stříbro 925/1000, Tyrkys
1277 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek s řetízkem Fiorelli silver
P5433C
Striebro 925 platinum plated, Cubic Zirconia
1318 Kč
2636 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek s řetízkem Fiorelli silver
P5469
Striebro 925 platinum plated, biely a zelený CZ
1318 Kč
2636 Kč
Skladem
