Pánské náramky - 3 TOP značky

Objevte s námi nejoblíbenější pánské značky náramků. Pánské náramky jsou úžasným doplňkem každého muže. Od jednoduchých pletených kožených náramků až po ocelové a stříbrné designy - výběr pro muže je opravdu široký. No nejen to. Najdete zde i množství barevných variací, které můžete zkombinovat se svým každodenním outfitem.

Připravili jsme pro Vás přehled 3 TOP značek pánských náramků:

1. Fred Bennett Jewellery

fred-bennett-blog-tosperk.jpg

Design pánských náramků Fred Bennett vznikl v samotném srdci Londýna. Od roku 2004 tato značka získala již mnoho ocenění za design a kvalitu. Kožené náramky Fred Bennett jsou detailně propracované: kožené úplety jsou na vysoké úrovni, ocelové zapínání pevně drží, zaujmou hlavně luxusním designem. Najdete zde náramky vhodné pro každodenní nošení i na speciální příležitosti. Oblíbené jsou i pánské náramky s achátem, ocelové náramky ale i luxusní náramky ze stříbra 925. Šperky je možné i personalizovat: na náramek Vám víme vygravírovat datum, iniciály nebo speciální odkaz.

Luxusní značková krabička nebo kožené pouzdro v ceně každého šperku.

Pánské náramky Fred Bennett s možností gravírování.


2. Unique & Co. Jewellery

unique-man-blog-topsperk.jpg

Unikátní, elegantní, nápadité a příjemné na nošení. To jsou pánské náramky Unique. Množství barevných variací kůže kombinovaných s kvalitním ocelovým zapínáním je zařazuje k oblíbeným pánským šperkům. Náramky Unique přinášejí trochu luxusu na každý den, příjemné nošení a skutečně aktuální módní kousek do Vašeho šatníku.

Mají přijatelnou cenu a samozřejmostí je i značková krabička.

Pánské náramky Unique s možností gravírování.


3. Manoki Man Jewellery

manoki-blog-tosperk.jpg

Naše nejnovější značka se stala rychle oblíbenou novinkou. Kvalitním opracováním kůže a aktuálním designem si získaly pánské náramky Manoki místo v pánských špercích. Nejnovější přináší Manoki moderní námořnické designy, zajímavé zapínání ocelové spony a také náramky s přírodními kameny jako jsou lapis, onyx, achát nebo labradorit.

Značková krabička a taštička v ceně.

Pánské náramky Manoki s možností gravírování.


Více o značkách se dozvíte zde.