Zajímavosti ze světa šperků

Pánské náramky s kotvou - anchor náramky

Horkou novinkou ve světě šperků jsou náramky s kotvou. Proč je tento symbol populární? Podíváme se na nejmodernější kousky pánských náramků s kotvou, jejich vznik a symboliku.

Pánské náramky - 3 TOP značky

Pánské náramky jsou úžasným doplňkem každého muže. Objevte s námi nejoblíbenější pánské značky náramků.

Pánské šperky Fred Bennett

Představujeme NOVINKY oblíbené pánské značky šperků Fred Bennett. Kromě těchto novinek objevíte i proces výroby a kousek z tradice těchto šperků. Možná tyto novinky osloví právě Vás!

Brože - víte jak je nosit?

Myslíte si, že brože už vyšly z módy a patří do minulosti? Určitě ne! Jsou zpět a jsou jedním z nejvšestrannějších doplňků.

Tipy na gravírování s tématem Láska

Nejoblíbenější odkazy s tématem Láska, které jsme gravírovali. Inspirujte se ... některé Vás určitě překvapí!

Prsteny pro muže - jak je nosit?

Johnny Depp naposledy šokoval ženským snubním prstenem. Na kterém prstě by měli muži nosit prsteny? Kolik prstenů může být na jedné ruce? Jaká je symbolika nošení prstenu? Přinášíme Vám průvodce nošením prstenů pro muže.

Víte JAK se starat o perly?

Přibližně jedna z 10 000 ústřic obsahuje perlu. Každá perla je unikátním uměleckým dílem. Perly se liší ve tvaru, barvě, v lesku, velikosti ... Jejich krása a jedinečnost se ještě více vyjímá v kolekcích šperků kam tento skvost určitě patří.

Jaké šperky nosí Kate Winslet

Na červeném koberci se to hemžilo slavnými hvězdami. Nádherné róby a zářivé diamanty, večer plný emocí, DiCapriův první Oskar ... A jaké šperky měla Kate Winslet na 88. slavnostním předávání Oskarů? To se dozvíte zde.

Gravírované šperky jsou speciální!

Cokoliv chcete říct: vyjádřit lásku nebo city. Zanechat vzpomínku nebo zvěčnit okamžik. Gravírovaný šperk je ten nejlepší způsob jak mohou být vaše šperky ještě více osobní.