Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrný přívěsek Elements Silver
P4673C
| 1186,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 22 - 23 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | Od 99,00 KČ Při nákupu nad 1500 KČ je poštovné ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925/1000 |
| Kámen | Cubic Zirconia |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 1.98 |
|---|---|
| Šířka: | 15.1mm |
| Výška: | 26.5mm |
| Tloušťka: | 2.6mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíku
Stříbrný přívěsek z kolekce Crystal Gazing
P3397L
stříbro 925/1000, Swarovski Crystal
1186 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek z kolekce Adorned
P2855W
stříbro 925/1000, sladkovodní Perla , Cubic Zirconia
1095 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek z kolekce Facets Spectrum
P3346T
stříbro 925/1000, Tyrkys
1277 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný náhrdelník Fiorelli silver
P5323C
stříbro 925, platinum plated, cubic zirconia
1078 Kč
2155 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek s řetízkem Fiorelli silver
P5433C
Striebro 925 platinum plated, Cubic Zirconia
1318 Kč
2636 Kč
Skladem
