Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrný prsten z kolekce Vintage Charm
R2012
| 1113,00 Kč 1712,00 Kč | |
| Dostupnost | Skladem u nás (Odesíláme ihned.) |
|---|---|
| Doba doručení | 2-3 pracovní dny |
| Poštovné | Od 99,00 KČ Při nákupu nad 1500 KČ je poštovné ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925/1000 |
| Kámen | Markazit |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 5.2 velikost 58 |
|---|---|
| Šířka: | 12mm zúžení až 6mm |
| Tloušťka: | 2.8mm zúžení až 1 mm |
| Veľkosť kameňa (nie diamantov): | 1.6mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíku
Stříbrný prsten z kolekce Facets Brilliance
R2784C
stříbro 925/1000, Cubic Zirconia
1095 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný prsten z kolekce Facets Brilliance
R2045C
stříbro 925/1000, Cubic Zirconia
1139 Kč
Skladem
okamžité odeslání
Do košíku
Stříbrný prsten zn. Elements silver
R3583C
stříbro 925/1000, Cubic Zirconia
1139 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný prsten zn. Elements silver
R3581C
stříbro 925/1000, pozlacené růžovým zlatem, Cubic Zirconia
1068 Kč
Skladem
