Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrný prsten Elements silver
R3786G
| 1399,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
|
| Dostupnost | Skladem u nás (Odesíláme ihned.) |
|---|---|
| Doba doručení | 2-3 pracovní dny |
| Poštovné | Od 99,00 KČ Při nákupu nad 1500 KČ je poštovné ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925, gold plated |
| Kámen | PERIDOT |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 3.15 |
|---|---|
| Šířka: | 11mm, obruč 1.8mm |
| Výška: | 11mm |
| Tloušťka: | 5.5mm, 1.5mm obruč |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíku
Stříbrný prsten zn. Elements silver
R3434
stříbro 925/1000, pozlacený detail
1503 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný prsten zn. Elements silver
R3462
stříbro 925/1000, pozlacený detail
1503 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný prsten zn. Elements silver
R3461
stříbro 925/1000, pozlacený detail
1503 Kč
Skladem
