Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrný řetízek (46cm)
N217
| 382,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 22 - 23 pracovních dnů (29. 6. - 30. 6. 2026) |
| Poštovné | Od 99,00 KČ Při nákupu nad 1500 KČ je poštovné ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925/1000 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 1.80g |
|---|---|
| Délka: | 46cm |
| Šířka: | 0.8mm |
| Tloušťka: | 0.8mm |
Produkty v kolekcii
Do košíku
Stříbrné náušnice z kolekce Adorned
E3384W
stříbro 925/1000, sladkovodní Perla , Cubic Zirconia
1823 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek z kolekce Adorned
P2855W
stříbro 925/1000, sladkovodní Perla , Cubic Zirconia
1095 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice z kolekce Facets Spectrum
E3057T
stříbro 925/1000, Topas
1095 Kč
Skladem
