Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrný prsten Elements Silver
R3681C
| 1594,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
|
| Dostupnost | Skladem u nás (Odesíláme ihned.) |
|---|---|
| Doba doručení | 2-3 pracovní dny |
| Poštovné | ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925/1000 |
| Kámen | Cubic Zirconia |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 2.03 ve velikosti 56 |
|---|---|
| Šířka: | 5.1mm |
| Výška: | 21m |
| Tloušťka: | 2.0mm |
Podobné produkty
Do košíku
Stříbrný prsten zn. Elements silver
R3434
stříbro 925/1000, pozlacený detail
1503 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný prsten zn. Elements silver
R3462
stříbro 925/1000, pozlacený detail
1503 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný prsten zn. Elements silver
R3461
stříbro 925/1000, pozlacený detail
1503 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný prsten zn. Elements silver
R3321C
stříbro 925/1000, pozlacený detail, Cubic Zirconia
1732 Kč
Skladem
