Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrný prsten SWAROVSKI Elements silver
R3595
| 1852,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 22 - 23 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925/1000 |
| Kámen | Swarovski Crystal |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 6.79 ve velikosti 56 |
|---|---|
| Šířka: | 21mm |
| Výška: | 25.7mm |
| Tloušťka: | 5.9mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíku
Stříbrný prsten zn. Elements silver
R3587M
stříbro 925/1000, pozlacený detail, Achát
1923 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný prsten Fiorelli silver
R3797
Stříbro 925, rhodium plated
1947 Kč
Skladem
okamžité odeslání
Do košíku
Stříbrný prsten zn. Elements silver
R3321C
stříbro 925/1000, pozlacený detail, Cubic Zirconia
1732 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný prsten z kolekce Facets Brilliance
R2885C
stříbro 925/1000, Cubic Zirconia
2051 Kč
Skladem
Do košíku
Prémiový stříbrný prsten
R3617
stříbro 925, trojnásobné pokovování rhodiem + palladiem + platinou, dodávané s certifikátem výrobce, Diamonfire Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety
2106 Kč
Skladem
Do košíku
Luxusní stříbrný prsten Diamonfire
R3624
stříbro 925, trojnásobné pokovování rhodiem + palladiem + platinou, dodávané s certifikátem výrobce, Diamonfire Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety
2106 Kč
Skladem
