Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrný prsten z kolekce Facets Brilliance
R2885C
| 2051,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 22 - 23 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925/1000 |
| Kámen | Cubic Zirconia |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
Štýlový prsteň zo striebra, zdobený CZ krištáľom.
| Váha(g): | 5.68 |
|---|---|
| Výška: | přední část 11.2mm - 7.4mm spodní část |
| Tloušťka: | 2mm -1.2mm spodní část obruče |
| Veľkosť kameňa (nie diamantov): | 1.5mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíku
Prémiový stříbrný prsten
R3617
stříbro 925, trojnásobné pokovování rhodiem + palladiem + platinou, dodávané s certifikátem výrobce, Diamonfire Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety
2106 Kč
Skladem
Do košíku
Luxusní stříbrný prsten Diamonfire
R3624
stříbro 925, trojnásobné pokovování rhodiem + palladiem + platinou, dodávané s certifikátem výrobce, Diamonfire Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety
2106 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný prsten Fiorelli silver
R3797
Stříbro 925, rhodium plated
1947 Kč
Skladem
okamžité odeslání
Do košíku
Luxusní stříbrný prsten zn. Diamonfire 0.5ct
R3750
tříbro 925, trojnásobné pokovování rhodiem + palladiem + platinou, dodávané s certifikátem výrobce, Diamonfire Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety
2158 Kč
Skladem
Do košíku
Strieborný prsteň so syntetickým diamantom
R3618
stříbro 925, trojnásobné pokovování rhodiem + palladiem + platinou, dodávané s certifikátem výrobce, Diamonfire Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety
2158 Kč
Skladem
