Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrný prsten zn. Elements silver
R3321C
| 1732,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 22 - 23 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925/1000, pozlacený detail |
| Kámen | Cubic Zirconia |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 3.785 |
|---|---|
| Šířka: | nastavení 23mm široké. samotné nastavení 4.5mm - 5.5mm |
| Tloušťka: | 1mm spodní část obruče, 4mm velký kámen |
| Veľkosť kameňa (nie diamantov): | 3 mm x 2 kusy, 4 mm x 2 pcs, 6 mm x 1 pcs |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíku
Stříbrný prsten SWAROVSKI Elements silver
R3595
stříbro 925/1000, Swarovski Crystal
1852 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný prsten Elements Silver
R3681C
stříbro 925/1000, Cubic Zirconia
1594 Kč
Skladem
okamžité odeslání
Do košíku
Stříbrný prsten zn. Elements silver
R3587M
stříbro 925/1000, pozlacený detail, Achát
1923 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný prsten Fiorelli silver
R3797
Stříbro 925, rhodium plated
1947 Kč
Skladem
okamžité odeslání
Do košíku
Stříbrný prsten zn. Elements silver
R3434
stříbro 925/1000, pozlacený detail
1503 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný prsten zn. Elements silver
R3462
stříbro 925/1000, pozlacený detail
1503 Kč
Skladem
