Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrný náramek Fiorelli silver
B5541
| 2770,00 Kč 5541,00 Kč |
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 18 - 19 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Striebro 925 platinum plated |
| Kámen | biely a zelený CZ |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 9.97 |
|---|---|
| Délka: | 17-20cm |
| Šířka: | 2.5mm |
| Výška: | 2.5mm |
| Tloušťka: | 3.4mm |

