Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrný náramek s diamantem D for diamond
B4315
| 2795,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 21 - 22 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925/1000, rhodium plated |
| Kámen | diamant |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
Nádherný dětský náramek ze stříbra 925 zn. D for diamond zdobený diamantem.
| Váha(g): | 5.45 |
|---|---|
| Šířka: | 4mm, 5.6mm |
| Výška: | 46mm |
| Tloušťka: | 1mm, 5.4mm |
| Vnitřní průměr: | stiahnutý 42 mm x 45 mm - roztiahnutý 52 mm x 48 mm |
| Počet diamantov: | 1 |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíku
Dětský stříbrný náramek s diamantem
B775
stříbro 925/1000, rhodium plated, diamant
2795 Kč
Skladem
Do košíku
Dětský stříbrný náramek s diamantem
B772
stříbro 925/1000, rhodium plated, diamant
2795 Kč
Skladem
Do košíku
Dětský stříbrný náramek s diamantem
B773
stříbro 925/1000, rhodium plated, diamant
2795 Kč
Skladem
Do košíku
Dětský stříbrný náramek zn. D for diamond
B4781
stříbro 925/1000, rhodium plated, diamant
2795 Kč
Skladem
Do košíku
Dětský stříbrný náramek D for diamond
B5060
stříbro 925, rhodium plated, Diamant
2795 Kč
Skladem
Do košíku
Dětský stříbrný náramek s diamantem D for diamond
B5483
stříbro 925, Platinum Plated, diamant
2795 Kč
Skladem
Do košíku
Dětský stříbrný náramek s diamantem D for diamond
B5484
stříbro 925,Platinum Plated, diamant
2795 Kč
Skladem
Do košíku
Dětský stříbrný náramek D for diamond
B4890
stříbro 925/1000, rhodium plated, diamant, perla
2579 Kč
Skladem

