Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Dětský stříbrný náramek D for diamond
B4890
| 2579,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 21 - 22 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925/1000, rhodium plated |
| Kámen | diamant, perla |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 6.47 |
|---|---|
| Délka: | 14.5+3.5cm |
| Šířka: | mašle 10mm |
| Výška: | mašle 11mm |
| Tloušťka: | mašle 2.1mm |
| Počet diamantov: | 1 |
| Váha v karátoch - celý produkt: | 0.005 |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíku
Dětský stříbrný náramek s diamantem
B775
stříbro 925/1000, rhodium plated, diamant
2795 Kč
Skladem
Do košíku
Dětský stříbrný náramek s diamantem
B772
stříbro 925/1000, rhodium plated, diamant
2795 Kč
Skladem
Do košíku
Dětský stříbrný náramek s diamantem
B773
stříbro 925/1000, rhodium plated, diamant
2795 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný náramek s diamantem D for diamond
B4315
stříbro 925/1000, rhodium plated, diamant
2795 Kč
Skladem
Do košíku
Dětský stříbrný náramek zn. D for diamond
B4781
stříbro 925/1000, rhodium plated, diamant
2795 Kč
Skladem
Do košíku
Dětský stříbrný náramek D for diamond
B5060
stříbro 925, rhodium plated, Diamant
2795 Kč
Skladem
Do košíku
Dětský stříbrný náramek s diamantem D for diamond
B5483
stříbro 925, Platinum Plated, diamant
2795 Kč
Skladem
Do košíku
Dětský stříbrný náramek s diamantem D for diamond
B5484
stříbro 925,Platinum Plated, diamant
2795 Kč
Skladem

