Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Dětský stříbrný náramek
B4667
| 2187,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost | Skladem u nás (Odesíláme ihned.) |
|---|---|
| Doba doručení | 2-3 pracovní dny |
| Poštovné | ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925/1000 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 5.38 |
|---|---|
| Šířka: | 4.1mm-6mm |
| Tloušťka: | 0.9mm-3mm |
| Vnitřní průměr: | 44mm x 41mm - roztiahnutá až 49mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíku
Dětský stříbrný náramek D for diamond STAR
B5543
stříbro 925, platinum plated, diamant
2158 Kč
Skladem
Do košíku
Dětský stříbrný náramek D for diamond
B5449W
925 stříbro platinum plated, diamant a biela sladkovodní perla
2158 Kč
Skladem
Do košíku
Dětský stříbrný náramek D for diamond
B5435
stříbro 925, pokřyto platinou + smalt, diamant
2246 Kč
Skladem
Do košíku
Dětský stříbrný náramek D for diamond
B4890
stříbro 925/1000, rhodium plated, diamant, perla
2579 Kč
Skladem
Do košíku
Dětský stříbrný náramek s diamantem
B775
stříbro 925/1000, rhodium plated, diamant
2795 Kč
Skladem
Do košíku
Dětský stříbrný náramek s diamantem
B772
stříbro 925/1000, rhodium plated, diamant
2795 Kč
Skladem
Do košíku
Dětský stříbrný náramek s diamantem
B773
stříbro 925/1000, rhodium plated, diamant
2795 Kč
Skladem
