Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrný náramek Diamonfire
B5579
| 9594,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 22 - 23 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925, pokryto platinou, paladiem, rhodiem |
| Kámen | Diamonfire Cubic Zirconia |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 8.11 |
|---|---|
| Délka: | 17-19cm |
| Šířka: | 2.8mm |
| Tloušťka: | 2.5mm |
Podobné produkty
Do košíku
Stříbrný náramek Diamonfire
B5578
stříbro 925, pokryto platinou, paladiem, rhodiem, Diamonfire Cubic Zirconia
8996 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný náramek Diamonfire
B5478
stříbro 925, platinum, palladium a rhodium plated, Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety
8840 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný náramek Diamonfire
B5471
stříbro 925, gold plated, Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety
7800 Kč
Skladem

