Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrný náramek Diamonfire
B5478
| 8840,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 22 - 23 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925, platinum, palladium a rhodium plated |
| Kámen | Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 20.1 |
|---|---|
| Délka: | 17-19cm |
| Šířka: | 10.3mm |
| Tloušťka: | 6.8mm |
Podobné produkty
Do košíku
Stříbrný náramek Diamonfire
B5578
stříbro 925, pokryto platinou, paladiem, rhodiem, Diamonfire Cubic Zirconia
8996 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný náramek Diamonfire
B5579
stříbro 925, pokryto platinou, paladiem, rhodiem, Diamonfire Cubic Zirconia
9594 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný náramek Diamonfire
B5471
stříbro 925, gold plated, Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety
7800 Kč
Skladem

