Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrný náramek Diamonfire
B5475
| 7644,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 22 - 23 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925, platinum, palladium a rhodium plated |
| Kámen | Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 11.6 |
|---|---|
| Délka: | 17-19cm |
| Šířka: | 4mm |
| Tloušťka: | 3.6mm |
Podobné produkty
Do košíku
Luxusní stříbrný náramek Diamonfire
B5302
stříbro 925, trojnásobné pokovení rodiom + palladiem + platinou, dodáváno s certifikátem výrobce, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusy
7488 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný náramek Diamonfire
B5471
stříbro 925, gold plated, Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety
7800 Kč
Skladem

