Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrný náhrdelník Fiorelli silver
P5326P
| 1797,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 22 - 23 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925, platinum plated |
| Kámen | ružový crystal - Fuchsia |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 1.03 |
|---|---|
| Délka: | 41-46cm |
| Šířka: | 4.30mm |
| Výška: | 15.95mm |
| Tloušťka: | 4.20mm |
Podobné produkty
Do košíku
Luxusní přívěsek s řetízkem Fiorelli silver
P3962C
925 stříbro 925 rhodium plated, cubic zirconia
1797 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný náhrdelník Fiorelli silver
P5313W
stříbro 925, platinum plated, sladkovodní perla
1797 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek s řetízkem Fiorelli silver
P5434C
Striebro 925 platinum plated, Cubic Zirconia
1797 Kč
2995 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek s řetízkem Fiorelli silver
P5468W
Striebro 925 platinum plated, sladkovodní perla biela
1797 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek + řetízek Fiorelli silver
P5027C
stříbro 925, rhodium plated, perleť
1856 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek + řetízek Fiorelli silver
P4847C
stříbro 925 rhodium plated, cubic zirconia
1737 Kč
Skladem

