Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Přívěsek s řetízkem FIORELLI silver
P3722
| 1663,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost | Skladem u nás (Odesíláme ihned.) |
|---|---|
| Doba doručení | 2-3 pracovní dny |
| Poštovné | ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925/1000 - rhodium plated |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
Originálny prívesok zo striebra (aj s retiazkou) zn. FIORELLI silver, s vylepšenou povrchovou úpravou - rodiovanín, ktorá zabraňuje černaniu a opotrebeniu. Detailné prepracovanie, špičková kvalita. Zaujímavé tvary.
| Váha(g): | 3 |
|---|---|
| Šířka: | 3.5mm - 8mm |
| Výška: | 49mm |
| Tloušťka: | 6mm over bale - 3.5mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíku
Stříbrný přívěsek s řetízkem Fiorelli silver
P5414C
Stříbro 925 - platinum plated
1617 Kč
3234 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek Elements Silver
P4678
stříbro 925/1000, pozlacený detail
1732 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek + řetízek Fiorelli silver
P4847C
stříbro 925 rhodium plated, cubic zirconia
1737 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek zn. Elements silver
P4222
stříbro 925/1000, pozlacený detail
1550 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek Elements Silver
P4674
stříbro 925/1000, pozlacený detail
1550 Kč
Skladem
Do košíku
Luxusní přívěsek s řetízkem Fiorelli silver
P3962C
925 stříbro 925 rhodium plated, cubic zirconia
1797 Kč
Skladem

