Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrný náhrdelník Fiorelli silver
P5313W
| 1797,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 22 - 23 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925, platinum plated |
| Kámen | sladkovodní perla |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 1.9 |
|---|---|
| Délka: | 41-46cm |
| Šířka: | 8.00mm |
| Výška: | 22.25mm |
Podobné produkty
Do košíku
Luxusní přívěsek s řetízkem Fiorelli silver
P3962C
925 stříbro 925 rhodium plated, cubic zirconia
1797 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný náhrdelník Fiorelli silver
P5326P
stříbro 925, platinum plated, ružový crystal - Fuchsia
1797 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek s řetízkem Fiorelli silver
P5434C
Striebro 925 platinum plated, Cubic Zirconia
1797 Kč
2995 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek s řetízkem Fiorelli silver
P5468W
Striebro 925 platinum plated, sladkovodní perla biela
1797 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek + řetízek Fiorelli silver
P5027C
stříbro 925, rhodium plated, perleť
1856 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek + řetízek Fiorelli silver
P4847C
stříbro 925 rhodium plated, cubic zirconia
1737 Kč
Skladem

