Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrné náušnice z kolekce Facets Spectrum
E3057T
| 1095,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 22 - 23 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | Od 99,00 KČ Při nákupu nad 1500 KČ je poštovné ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925/1000 |
| Kámen | Topas |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
Trendové náušnice ze stříbra 925/1000. I tyto náušnice jsou rukopisem klasického ale i moderního designu se svěžím nádechem. Vše v dostupných cenách.
| Šířka: | 6.8 mm |
|---|---|
| Výška: | 12 mm |
| Tloušťka: | 3 mm |
| Veľkosť kameňa (nie diamantov): | 4.0 MM |
