Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrné náušnice Elements silver
E4562T
| 1088,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 22 - 23 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | Od 99,00 KČ Při nákupu nad 1500 KČ je poštovné ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925/1000 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
Luxusní náušnice ze stříbra 925/1000 ze svěží kolekce zn.. Elements silver. Tento model vychází z nejnovějších mezinárodních trendů. Nové stimulující textury a hmatové plochy evokují bohatý smysl pro dotek.
| Váha(g): | 1.6 |
|---|---|
| Šířka: | 9.9mm |
| Výška: | 26.4mm |
| Tloušťka: | 1.2mm |
