Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrné náušnice Fiorelli silver
E6452C
| 1647,00 Kč 3294,00 Kč |
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 22 - 23 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Striebro 925 platinum plated |
| Kámen | Cubic Zirconia |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 2.37 |
|---|---|
| Šířka: | 15.68mm |
| Výška: | 8.49mm |
| Tloušťka: | 3.06mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíku
Luxusní stříbrné náušnice zn. Fiorelli
E4686C
925 stříbro 925 rhodium plated, cubic zirconia
1648 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice Fiorelli silver
E6501C
Striebro 925 platinum plated, Cubic Zirconia
1648 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice (detail pokrytý zlatom)
E4466
stříbro 925/1000, pozlacený detail
1641 Kč
Skladem
okamžité odeslání
Do košíku
Stříbrné náušnice Diamonfire
E6306
stříbro 925, trojnásobné pokovování rhodiem + palladiem + platinou, dodávané s certifikátem výrobce, Diamonfire Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety
1638 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice Fiorelli silver
E6457
Striebro 925 platinum plated
1706 Kč
2844 Kč
Skladem

