Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrné náušnice (detail pokrytý zlatom)
E4466
| 1641,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost | Skladem u nás (Odesíláme ihned.) |
|---|---|
| Doba doručení | 2-3 pracovní dny |
| Poštovné | ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925/1000, pozlacený detail |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
Strieborné náušnice z kolekcie AMORE, menšie srdiečko pokryté zlatom. Exkluzívne iba u nás!
| Váha(g): | 1.97 |
|---|---|
| Šířka: | velké srdce 5.1mm, malé srdce 10mm |
| Výška: | 24mm včetně háčku, malé srdce 8mm |
| Tloušťka: | velké srdce 1mm, malé srdce 1mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíku
Stříbrné náušnice Diamonfire
E6306
stříbro 925, trojnásobné pokovování rhodiem + palladiem + platinou, dodávané s certifikátem výrobce, Diamonfire Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety
1638 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice Fiorelli silver
E6452C
Striebro 925 platinum plated, Cubic Zirconia
1647 Kč
3294 Kč
Skladem
Do košíku
Luxusní stříbrné náušnice zn. Fiorelli
E4686C
925 stříbro 925 rhodium plated, cubic zirconia
1648 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice Fiorelli silver
E6501C
Striebro 925 platinum plated, Cubic Zirconia
1648 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice Fiorelli silver
E6457
Striebro 925 platinum plated
1706 Kč
2844 Kč
Skladem
