Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrný náhrdelník Fiorelli silver
N4608C
| 1872,00 Kč 3744,00 Kč |
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 22 - 23 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Striebro 925 platinum plated |
| Kámen | Cubic Zirconia |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 4.46 |
|---|---|
| Délka: | 41-46cm |
| Šířka: | 19.95mm |
| Výška: | 11.4mm |
| Tloušťka: | 3.75mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíku
Stříbrný náhrdelník Fiorelli silver
N4570C
stříbro 925, platinum plated, cubic zirconia
1872 Kč
3744 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný náhrdelník Fiorelli silver
N4597C
Stříbro 925 - platinum plated, White quartz
1796 Kč
3593 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný náhrdelník Fiorelli silver
N4350R
Rhodiované stříbro 925, cubic zirconia
1949 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný náhrdelník na gravírování gold (Leden - Burgundy)
P5008
stříbro 925, gold plated, Swarovski - burgundy
1960 Kč
Skladem

