Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Retiazka z chirurgickej ocele (46 + 5 cm)
NCB641
| 127,00 Kč 179,00 Kč |
| Dostupnost | Skladem u nás (Odesíláme ihned.) |
|---|---|
| Doba doručení | 2-3 pracovní dny |
| Poštovné | Od 99,00 KČ Při nákupu nad 1500 KČ je poštovné ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Chirurgická ocel 316L |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 2 g |
|---|---|
| Délka: | 46 + 5cm |
| Šířka: | 0,15 cm |
Produkty v kolekcii
Do košíku
Řetízek z chirurgické oceli (55cm + 5cm nastavitelná)
CLH293
chirurgická ocel 316L
154 Kč
179 Kč
Skladem
okamžité odeslání
Do košíku
ocelový přívěsek - srdce
P002
Chirurgická ocel 316L
222 Kč
249 Kč
Skladem
okamžité odeslání
Do košíku
Ocelový přívěsek na gravírování, Strom života FAMILY
P005
Chirurgická ocel 316
242 Kč
269 Kč
Skladem
okamžité odeslání
Do košíku
Přívěsek z chirurgické oceli na gravírování, SRDCE - Family (3x meno)
P006
Chirurgická ocel 316
242 Kč
269 Kč
Skladem
okamžité odeslání
Podobné produkty
Do košíku
Řetízek z chirurgické oceli SNAKE 46cm / 51cm
NCB642
Chirurgická ocel 316
152 Kč
179 Kč
Skladem
okamžité odeslání
Do košíku
Řetízek z chirurgické oceli (55cm + 5cm nastavitelná)
CLH293
chirurgická ocel 316L
154 Kč
179 Kč
Skladem
okamžité odeslání
