Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Přívěsek z oceli - kruh
P001
| 160,00 Kč 186,00 Kč |
| Dostupnost | Skladem u nás (Odesíláme ihned.) |
|---|---|
| Doba doručení | 2-3 pracovní dny |
| Poštovné | Od 99,00 KČ Při nákupu nad 1500 KČ je poštovné ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Chirurgická ocel 316L |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 2,06g |
|---|---|
| Šířka: | 1,6 cm |
| Výška: | 1,6 cm bez áčku |
| Tloušťka: | 1 mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíku
Ocelový přívěsek na gravírování
PAC469
chirurgická ocel 316L
222 Kč
249 Kč
Skladem
okamžité odeslání
Do košíku
ocelový přívěsek - srdce
P002
Chirurgická ocel 316L
222 Kč
249 Kč
Skladem
okamžité odeslání
Do košíku
Přívěsek z chirurgické oceli - vojenská známka
P003
Chirurgická ocel 316L
222 Kč
249 Kč
Skladem
okamžité odeslání
Do košíku
Ocelový přívěsek na gravírování Srdce + psí tlapka
P008
Chirurgická ocel 316
233 Kč
259 Kč
Skladem
okamžité odeslání
Do košíku
Ocelový přívěsek kříž
P004
Chirurgická ocel 316, lesklý / matný
242 Kč
269 Kč
Skladem
okamžité odeslání
Do košíku
Ocelový přívěsek na gravírování, Strom života FAMILY
P005
Chirurgická ocel 316
242 Kč
269 Kč
Skladem
okamžité odeslání
