Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Řetízek z chirurgické oceli SNAKE 46cm / 51cm
NCB642
| 152,00 Kč 179,00 Kč | |
| Dostupnost | Skladem u nás (Odesíláme ihned.) |
|---|---|
| Doba doručení | 2-3 pracovní dny |
| Poštovné | Od 99,00 KČ Při nákupu nad 1500 KČ je poštovné ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Chirurgická ocel 316 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Délka: | 46cm / 51cm |
|---|---|
| Šířka: | 1,5mm |
| Tloušťka: | 1,5mm |
