Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Luxusní stříbrný náramek Fiorelli
B4389C
| 2588,00 Kč 4043,00 Kč |
| Je nám ľúto, ale tento produkt je už vypredaný. | |
| Značka | ![]() |
|---|---|
| Materiál | stříbro 925 rhodium plated |
| Kámen | cubic zirconia |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
Nádherný stříbrný náramek zn.. Fiorelli silver. I tento model nové kolekce vyniká nápaditostí a originálními tvary. Samozřejmostí je špičková kvalita a detailní propracování.
| Váha(g): | 7.35 |
|---|---|
| Délka: | 17+4cm |
| Šířka: | 7mm, 11mm |
| Tloušťka: | 1mm - 2mm |
| Veľkosť kameňa (nie diamantov): | 54ks x 1mm |

