Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Dětský stříbrný náramek
B5387
| 2917,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 21 - 22 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925, gold plated |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 5.75 |
|---|---|
| Šířka: | srdce 5.89mm |
| Výška: | 6.60, 4.05 obruč |
| Tloušťka: | 4.79-0.91mm |
| Vnitřní průměr: | 46 - 48mm |
