Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrný prsten Black Onyx Signet UNISEX
R3897B
| 2735,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 22 - 23 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925 |
| Kámen | Black Onyx |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 6.76 |
|---|---|
| Šířka: | 18.61mm |
| Výška: | 1mm |
| Tloušťka: | 2mm |
