Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Pánský stříbrný prsten
R3711
| 3099,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 20 - 21 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925/1000 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 9.52 |
|---|---|
| Šířka: | 15.1mm |
| Výška: | 22.3mm |
| Tloušťka: | 2.9mm |
