Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrný prsten
R3601W
| 775,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 19 - 20 pracovních dnů (26. 6. - 29. 6. 2026) |
| Poštovné | Od 99,00 KČ Při nákupu nad 1500 KČ je poštovné ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925/1000 |
| Kámen | Perla a cubic zirconia |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 1.5 ve velikosti 56 |
|---|---|
| Šířka: | Perla 5mm obruč 1.8mm |
| Výška: | Perla 9.1mm |
| Tloušťka: | Perla 6.9mm obruč 1.1mm |
