Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrný prsten
R2992T
| 707,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 19 - 20 pracovních dnů (26. 6. - 29. 6. 2026) |
| Poštovné | Od 99,00 KČ Při nákupu nad 1500 KČ je poštovné ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925/1000 |
| Kámen | imitace tyrkysu |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 1.2 |
|---|---|
| Šířka: | 4.6mm |
| Výška: | 8.1mm |
| Tloušťka: | 3.2mm, spodná časť 0.5mm |
