Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrný přívěsek + řetízek Fiorelli silver
P4897W
| 4043,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 18 - 19 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925 rhodium plated |
| Kámen | cubic zirconia, perleť |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 7.94 |
|---|---|
| Délka: | 41 - 46cm řetízek |
| Šířka: | 21mm |
| Výška: | 26,mm včetně úchytu |
| Tloušťka: | 4mm |
Podobné produkty
Do košíku
Stříbrný náhrdelník Fiorelli silver
P5319B
stříbro 925, platinum plated, Čierny crystal
4043 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek s řetízkem Fiorelli silver
P5430G
Stříbro 925 - platinum plated, green onyx
4043 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek + řetízek Diamonfire
P5521
stříbro 925, pokryto platinou, paladiem, rhodiem, Diamonfire Cubic Zirconia
4056 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek + řetízek Diamonfire
P5517
stříbro 925, pokryto platinou, paladiem, rhodiem, Diamonfire Green nano, White Cubic Zirconia
3900 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek + řetízek Diamonfire
P5518
stříbro 925, pokryto platinou, paladiem, rhodiem, Diamonfire Red Synthetic Ruby, Cubic Zirconia
3900 Kč
Skladem

