Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrný náhrdelník Fiorelli silver
P5319B
| 4043,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 22 - 23 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925, platinum plated |
| Kámen | Čierny crystal |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 2.94 |
|---|---|
| Délka: | 41-46cm |
| Šířka: | 16.87mm |
| Výška: | 22.12mm |
| Tloušťka: | 1.70mm |
Podobné produkty
Do košíku
Stříbrný přívěsek + řetízek Fiorelli silver
P4897W
stříbro 925 rhodium plated, cubic zirconia, perleť
4043 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek s řetízkem Fiorelli silver
P5430G
Stříbro 925 - platinum plated, green onyx
4043 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek + řetízek Diamonfire
P5521
stříbro 925, pokryto platinou, paladiem, rhodiem, Diamonfire Cubic Zirconia
4056 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek + řetízek Diamonfire
P5517
stříbro 925, pokryto platinou, paladiem, rhodiem, Diamonfire Green nano, White Cubic Zirconia
3900 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek + řetízek Diamonfire
P5518
stříbro 925, pokryto platinou, paladiem, rhodiem, Diamonfire Red Synthetic Ruby, Cubic Zirconia
3900 Kč
Skladem

