Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrný přívěsek Elements silver
P5458T
| 1823,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 22 - 23 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925, gold plated |
| Kámen | blue topas |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 0.883 |
|---|---|
| Šířka: | 7.16mm |
| Výška: | 14.2mm |
| Tloušťka: | 5mm |
