Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrné náušnice Blue Topaz
E6488T
| 2233,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 7 - 8 pracovních dnů |
| pátek - pondělí následující týden (29. 5. - 1. 6. 2026) | |
| Poštovné | ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925, gold plated |
| Kámen | Blue Topaz |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 2.55 |
|---|---|
| Šířka: | 7mm |
| Výška: | 23.4mm |
| Tloušťka: | 3.7mm |
