Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrný náramek Elements silver
B5526
| 5468,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 22 - 23 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925 - rotující středová obruč |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 19.14 |
|---|---|
| Šířka: | 6.6mm |
| Výška: | 69.9mm |
| Tloušťka: | 2.4mm |
| Vnitřní průměr: | 64.90mm |
Podobné produkty
Do košíku
Stříbrný náramek Diamonfire
B5582
stříbro 925, pokryto platinou, paladiem, rhodiem, Diamonfire Cubic Zirconia
5538 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný náramek Fiorelli silver
B5481
Stříbro 925 - platinum (gold) plated
5392 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný náramek Diamonfire
B5472
stříbro 925, platinum, palladium a rhodium plated, White Shell Pearl, Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety
5382 Kč
Skladem
