Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrný náramek
B5193
| 5468,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 22 - 23 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925/1000 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 12.45 |
|---|---|
| Délka: | 19.5 cm |
| Šířka: | 5.9mm |
| Výška: | 25mm |
| Tloušťka: | 6mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíku
Stříbrný náramek Elements silver
B5526
stříbro 925 - rotující středová obruč
5468 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný náramek Diamonfire
B5582
stříbro 925, pokryto platinou, paladiem, rhodiem, Diamonfire Cubic Zirconia
5538 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný náramek Fiorelli silver
B5481
Stříbro 925 - platinum (gold) plated
5392 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný náramek Diamonfire
B5472
stříbro 925, platinum, palladium a rhodium plated, White Shell Pearl, Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety
5382 Kč
Skladem
