Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrný náramek
B5067
| 5104,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 22 - 23 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925/1000 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 16.37 |
|---|---|
| Šířka: | 5mm |
| Výška: | 72.1mm |
| Tloušťka: | 1.6mm |
Podobné produkty
Do košíku
Stříbrný náramek Diamonfire
B5476
stříbro 925, platinum, palladium a rhodium plated, Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety
5096 Kč
Skladem
Do košíku
Kombinovaný stříbrný náramek zn. Firelli silver
B5214
stříbro 925 rhodium plated
5091 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný náramek z kolekce Facets Brilliance
B2958C
stříbro 925/1000, Cubic Zirconia
5013 Kč
Skladem
okamžité odeslání
Do košíku
Stříbrný náramek z kolekce Facets Brilliance
B3093C
stříbro 925/1000, Cubic Zirconia
5013 Kč
Skladem
