Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrný náhrdelník
N4357C
| 1778,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 22 - 23 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925/1000 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 3.75 |
|---|---|
| Délka: | 45 cm |
| Šířka: | 22mm, řetízek 1mm |
| Výška: | 15mm |
| Tloušťka: | 4mm |
| Veľkosť kameňa (nie diamantov): | MQ 3.5*7 mm MQ 4*8 mm MQ 5*10 |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíku
Stříbrný náhrdelník Fiorelli silver
N4597C
Stříbro 925 - platinum plated, White quartz
1796 Kč
3593 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný náhrdelník Elements Silver
N4285C
stříbro 925/1000, Cubic Zirconia
1732 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný náhrdelník Fiorelli silver
N4570C
stříbro 925, platinum plated, cubic zirconia
1872 Kč
3744 Kč
Skladem
