Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrný náhrdelník Fiorelli silver
P5318C
| 4493,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 22 - 23 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925, platinum plated |
| Kámen | cubic zirconia |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 7.57 |
|---|---|
| Délka: | 46-51cm |
| Šířka: | 16.95mm |
| Výška: | 21.00mm |
| Tloušťka: | 6.71mm |
Podobné produkty
Do košíku
Luxusní stříbrný přívěsek Diamonfire
P4636
stříbro 925, trojnásobné pokovování rhodiem + palladiem + platinou, dodávané s certifikátem výrobce, Diamonfire Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety
4342 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek + řetízek Fiorelli silver
P5033W
stříbro 925, rhodium plated, cubic zirconia, sladkovodní perla
4194 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek s řetízkem Fiorelli silver
P5277C
Rodiované stříbro 925, Cubic Zirconia
4792 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek + řetízek Diamonfire
P5521
stříbro 925, pokryto platinou, paladiem, rhodiem, Diamonfire Cubic Zirconia
4056 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný přívěsek + řetízek Fiorelli silver
P4897W
stříbro 925 rhodium plated, cubic zirconia, perleť
4043 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrný náhrdelník Fiorelli silver
P5319B
stříbro 925, platinum plated, Čierny crystal
4043 Kč
Skladem

