Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrné náušnice z kolekce Simple
E3776
| 1412,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 22 - 23 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | Od 99,00 KČ Při nákupu nad 1500 KČ je poštovné ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925/1000 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
Vynikající cenu stříbrných náušnic s přírodním motivem v podobě kolibříka a kvalitní zpracování od anglického designéra šperků vám přináší www.Topsperk.cz
| Váha(g): | 3.3 |
|---|---|
| Délka: | 33mm včetně háčku |
| Šířka: | 13mm |
| Tloušťka: | 7mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíku
Stříbrné náušnice Fiorelli silver
E6358C
stříbro 925, platinum plated, cubic zirconia
1422 Kč
2844 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice zn. Elements silver
E4989
stříbro 925/1000, pozlacený detail
1459 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice zn. Elements silver
E5137C
stříbro 925/1000, pozlacené růžovým zlatem, Cubic Zirconia
1459 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice Fiorelli silver
E6428C
Stříbro 925 - platinum plated, cubic zirconia
1468 Kč
2935 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice Diamonfire
E6305
stříbro 925, trojnásobné pokovování rhodiem + palladiem + platinou, dodávané s certifikátem výrobce, Diamonfire Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety
1352 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice Diamonfire
E6310
stříbro 925, trojnásobné pokovování rhodiem + palladiem + platinou, dodávané s certifikátem výrobce, Diamonfire Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety
1352 Kč
Skladem
