Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Stříbrné náušnice Fiorelli silver
E6358C
| 1422,00 Kč 2844,00 Kč |
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 22 - 23 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | Od 99,00 KČ Při nákupu nad 1500 KČ je poštovné ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925, platinum plated |
| Kámen | cubic zirconia |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 2.98 |
|---|---|
| Šířka: | 20.60mm |
| Výška: | 26.00mm |
| Tloušťka: | 2.10mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíku
Stříbrné náušnice zn. Elements silver
E4989
stříbro 925/1000, pozlacený detail
1459 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice zn. Elements silver
E5137C
stříbro 925/1000, pozlacené růžovým zlatem, Cubic Zirconia
1459 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice Fiorelli silver
E6428C
Stříbro 925 - platinum plated, cubic zirconia
1468 Kč
2935 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice Diamonfire
E6305
stříbro 925, trojnásobné pokovování rhodiem + palladiem + platinou, dodávané s certifikátem výrobce, Diamonfire Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety
1352 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice Diamonfire
E6310
stříbro 925, trojnásobné pokovování rhodiem + palladiem + platinou, dodávané s certifikátem výrobce, Diamonfire Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety
1352 Kč
Skladem

